Список

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Список » Новый форум » Збройні сили


Збройні сили

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Призивна армія?
Професійна армія?
Права та обов'язкі військовослужбовців (чи є право вибору та ін)...
Поняття "злочинний приказ" та інші аспекти, пов'язані із збройними силами України.

0

2

Армія професійна (спецзагони) - включає  Патріотичну гвардію+ просто професійну армію

+ Армія добровільного призову при вступі до громадян. срок служби - хоча б 2-3 роки. або якісь підготовчі курси - і потім один рік повноцінної служби.

0

3

LFLserg написал(а):

Армія професійна (спецзагони) - включає  Патріотичну гвардію+ просто професійну армію

+ Армія добровільного призову при вступі до громадян. срок служби - хоча б 2-3 роки. або якісь підготовчі курси - і потім один рік повноцінної служби.

Згоден з думкою LFLserg.

0

4

Слухай Леон, а ти случайно не війсковий???

0

5

Пропоную додати ще таку спец. группу як "кібервійсько"
Поясню:
Такі розвинені країни як США, Японія, Німеччина вже мають аналогічні загони. Думають над створенням Росія, Німеччина. Їхнє завдання - це захист секретної інформації а також здійснення атак на сервера противника та знищення інфраструктури ворога. Також це здійснення інформаційних воєн. Дуже ефективно як для такого невеликого підрозділу.

0

6

Smeii написал(а):

Пропоную додати ще таку спец. группу як "кібервійсько"
Поясню:
Такі розвинені країни як США, Японія, Німеччина вже мають аналогічні загони. Думають над створенням Росія, Німеччина. Їхнє завдання - це захист секретної інформації а також здійснення атак на сервера противника та знищення інфраструктури ворога. Також це здійснення інформаційних воєн. Дуже ефективно як для такого невеликого підрозділу.

Нам і создавать не потрібно самий більший урон наносять українські хакери.

0

7

Але ж це не консолідована сила - вони працюють самі на себе

0

8

"Слухай Леон, а ти случайно не війсковий???" - ні, я випадково не військовий. Я невипадково - музикант. ;)

Отредактировано Leon (2010-08-25 08:29:05)

0

9

А що за музика, дай силку послухаю.

0

10

В Америці існує Національ гвардія, якщо не помиляюся то добровольці записуються, проходять коротку підготовку і одразу відходять в запаз, призиваються в випадку воєнних дій або надзвичайної ситуації.
в контакті можна знайти багато відео з підготовкою хлопців з таких організацій як Патріот України то УНСО

0

11

у цих організацій дещо специфічний напрям тому думаю їх не слід розглядати)

0

12

LFLserg написал(а):

у цих організацій дещо специфічний напрям тому думаю їх не слід розглядати)

Чому? От мне интересно!

0


Вы здесь » Список » Новый форум » Збройні сили