Список

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Список » Новый форум » Нація і ми


Нація і ми

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Нацизм?
Націоналізм?
Пофігізм? ;)

Фашистська версія нації: є держава - Україна, всі її громадяне - українці (політичне значення "нація")
Нацистська версія нації: є нація - українці, лише етнічні українці є повноцінними громадянами (етнічне значення "нація").

Я показав лише крайнощі... Між ними багато варіантів, котрі тяжіють в той чи інший бік...

До фашизму: США (американський народ), СРСР (совєцький народ), офіційна Росія (російський - рос. - российский <протиставлення "русский">, народ).

До нацизму: ОУН-УПА, Гітлер, сучасні рухи типу "Россия для русских", Естонія, Латвія...

Тільки не ображайтесь - я не написав про фашистські та нацистські держави/течії... Я написав лише про ТЯЖІННЯ до того чи іншого мислення...

0

2

особисто я тяжію до націоналізму але все ж вважаю що будь-яка людина, що вихована і усвідомлює себе українцем - ним і є. будь вона хоч негр) звичайно у африканців малоймовірно що є коріння в Україні, але якщо вони хочуть того ж , що й етнічні українціі - чому б ні.

Отредактировано LFLserg (2010-08-21 14:14:48)

0

3

Підтримую!Здоровий націоналізм!

0

4

Даже не знаю, всего потрошки))

0

5

А чому вибір лише між фашизмом націоналізмом і нацизмом (ну і пофігізмом)? :dontknow:

0


Вы здесь » Список » Новый форум » Нація і ми