Список

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Список » Новый форум » Звіт перед учасниками стосовно адміністраторських дій.


Звіт перед учасниками стосовно адміністраторських дій.

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Мargana написав мені наступного листа:

Вчера 19:05:38
Мargana
Стрілець
Зарегистрирован: Вчера
Сообщений: 0
Leon написал(а):
"Ви щойно зареєструвались на форумі "Список". Якщо це не випадково, після реєстрації відпішиться на є-майл Адміністратора - як само потрапили сюди. Якщо прихід сюди - результат спілкування на інших форумах/соціальних мережах/блогах - відпишіться - з якого Ви ресурсу та під яким ніком там зареєстровані. У разі відсутності подібного повідомлення реєстрація буде скасована."

I've come to understand that this Ukrainian forum Well Well then it is better to remove me from the forum because I only razgovariyu for English, Spanish and french
-----------------------------------
Результат - на прохання юзера його реєстрацію скасовано.

ЗІ: окрім І-майлу можна звертатись через лічку або асю, скайп (контакти є у профілі).

0

2

Leon
запросили з контакту, Вконтакті я Прядко Ostap Ігор

0

3

Слухай леон, а на віщо тобі знати звітки наз запросили???? :question:

0

4

Вопрос, а як будем форум рекламувати??

0

5

Я особисто відповідаю за адмінство...
Питання про рекламу до Сергія, але вважаю, що спочатку треба скомпонувати ідею, а потім вже, беручі її за основу, робити рекламу.

0

6

Чи можна вважати цю рекламу за пропаганду наших думок, я до цього ставлюся позитивно. :cool:

0

7

CTaHiClaB написал(а):

Слухай леон, а на віщо тобі знати звітки наз запросили????

Ну, скажімо так - я хочу знати невипадковість осіб, що сюди потрапили.

0


Вы здесь » Список » Новый форум » Звіт перед учасниками стосовно адміністраторських дій.