Список

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Список » Новый форум » Як думаєте що вийде з створеної Ю. Тимошенко організації "Два Кольори"


Як думаєте що вийде з створеної Ю. Тимошенко організації "Два Кольори"

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Ю. Тимошенко хоче створити свою патріотичну організацію "Два Кольори" учасники якої цитую: будуть носити бантіки з символом організації, матимуть прапорці всюди: вдома, на роботі, почіплять на машини; Тимошенко вже почала розробку організації.
Мені особисто це не подобається тому що це буде керована "зверху" організація.

Отредактировано Volf480242 (2010-08-30 13:13:28)

0

2

Це не організація!! це бред!

0

3

Яка ідеологія? Суть її?
Знову замануха стрічечками, бантіками і прапорцями? Боротьба за прихильність електорату, не більше.

0

4

Я негативно ставлюся до Тимошенко,але на рахунок "Двох Кольорів" -  якщо така організація, або профспілка, ще не знаю намірів Юльки все ж таки існуватиме то до неї вступлять хіба що люди віддані БЮТу, та ті кого БЮТ купить за 10-20 грн, можливо що буде хвиля псевдоорганізацій, тобто кожна партія захоче мати щось типу організації щоб мати відданих "придурків" для протестів, сутичок та тому подібного, ну і мовчу на рахунок того, за кого ці люди будуть голосувати, як не за "наставника" організації чи саму партію, тож усе це передвиборча метушня.

0

5

Обычная предвыборная борьба. Юля пытается перейти в наступление,привлечь на свою сторону людей. Возможно,пытается устранить Януковича путем мирных протестов,нового Майдана. Мое мнение-мирный протест себя исчерпал. Возможность,которую дала революция,была упущена. "Оранжевые революционеры" после своей победы расслабились,врагов не добили,не лишили их власти и ресурсов,реформы заболтали. Народ теперь разочарован,массовой поддержки Юле добиться будет трудно. Наши люди политиков презирают и не доверяют им. Поверят они только тем,кто за них в бой пойдет,не побоится жизнью рискнуть. Не за бабки,а за Родину. Только так мы можем добиться доверия народа. А потом его еще надо будет оправдать. Это не так сложно,как кажется. Не брать левых денег и другим не давать брать. Не боятся идти на кардинальный снос старой системы и строительство новой,местами с нуля. Не боятся наживать себе врагов,не обращать внимания на их визг. Не боятся учиться у других,не изобретать велосипед. Так сделали грузины.

0

6

serg написал(а):

Я негативно ставлюся до Тимошенко,але на рахунок "Двох Кольорів" -  якщо така організація, або профспілка, ще не знаю намірів Юльки все ж таки існуватиме то до неї вступлять хіба що люди віддані БЮТу, та ті кого БЮТ купить за 10-20 грн, можливо що буде хвиля псевдоорганізацій, тобто кожна партія захоче мати щось типу організації щоб мати відданих "придурків" для протестів, сутичок та тому подібного, ну і мовчу на рахунок того, за кого ці люди будуть голосувати, як не за "наставника" організації чи саму партію, тож усе це передвиборча метушня.

Туди підуть тільки ті кому не перепало грошей від Януковича!

0

7

Станіслав, я повністю з тобою згоден, туди підуть ті кого не купив янукович, і ті кого купила юлька
А serg написав повну правду про помилки Ющенка, та революціонерів

0


Вы здесь » Список » Новый форум » Як думаєте що вийде з створеної Ю. Тимошенко організації "Два Кольори"