Список

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Список » Новый форум » Першоваріант програми + останні пости з контакту - обговорюємо


Першоваріант програми + останні пости з контакту - обговорюємо

Сообщений 1 страница 26 из 26

1

Тут я спробую описати все до чого ми дійшли, додавши трохи синтезу - все написане тут може піддатись корегуванню, відповідно до коментарів, їх обгрунтованості, кількості наголошень і т.д. Там, де в дужках буде написано "пропонуйте" - значить це пункт до обвязкового уточнення чи обговорення. Але повторюю - все описане тут можна змінити.
Коментуйте і при необхідності змінення якогось певного пункту буде створена окрема тема.
Отже система влади - без судової системи поки що: (базується на самопожертві)
Президент(пропонуйте іншу назву) -людина, що задовольняє умовам цензу(пропонуйте), має абсолютну владу, його рішення є остаточним, але базується на ідеях та погодженнях Першого Дорадчого органу (пропонуйте назву), виходцем з якого він і є, хоча можуть бути виключення (пропонуйте) - тоді він один з Громадян. Кандидати в президенти проходять тест (пропонуйте з чого), з лідерів тесту президента обирають Громадяни або Перший Дорадчий орган(пропонуйте що краще) на срок (пропонуйте обмежений чи необмежений), при цьому президент має жертвувати особистим життям, розвагами (пропонуйте чим), задля того щоб довести свої благородні наміри, живе на госзабезпеченні, або рівноцінно отримує мінімальну зарплатню (пропонуйте) він може покинути свій пост, закінчивши жертвувати, після чого його судять Громадяни - і він відповідно отримує - або шану і винагороду (пропонуйте яку), або ж буде покараний а може і заарештований. Президента можуть скинути якщо його діяльність не задовільняє більшість Громадян ( пропонуйте яким чином)
Перший дорадчий орган (проп. назву) - складається з Громадян, що обираються з кожного регіону, за сумарними результатами обізнаності з політології, економіки, права (пропонуйте зміни до списку) - для цього проводиться відповідний тест (пропонуйте як) - причому змогу пройти може мати як експерт з однієї галузі так і той хто розбирається в усьому - адже жваве мислення і вміння звести все до купи дуже важлива якість. Кожен з членів дорадчого органу також жертвує, але менше ніж президент (пропозиції).
Пропонуйте срок служби в дорадчому органі. Та необхідність додаткового вибору Громадянами.
Другий дорадчий орган (пропонуйте необхідність) - всі сучасні партії, і просто Громадяни, що не жертвують, за надання корисних порад, та при затвердженні їх ідей, та їх результативності можуть заслужити
винагороди (недоторканість та ін.) - можливо і непотрібний, в залежності від якості першого дорадчого органу.
Патріотична армія - ті, хто не проходять тест до вступу у дорадчі органи, але готові до самопожертви - вступають до лав патріотичної армії, після закінчення служби в якій - при хорошій службі чекає привілейований статус.
Виконавчий орган (проп. наазву) - скаладається з осіб, членів Першого дорадчого органу, обраних президентом та розподілених по галузях(на зразок нинішніх міністрів).
Громадяни - люди, що проживають на території України, мають українське громадянство, пройшли спеціальний тест з усіх наук (пропонуйте який), перед виборами та референдумами якоїсь людини проходять тест на обізнаність ситуації в світі. Служили в армії. Становлять дієву частину ссуспільства, займають вищі посади в Державних установах. Мають права за великої кількості на широкі з міни в устрої держави. (пропонуйте права, а також додаткові методи визначення)

................................................................................................................................................................
Далі приводжу пости з контакту, в тому числі і свій коментар до Вольдемара деякі з них уже враховані у написаному вище.

#73Вольдемар Леон
сегодня в 10:36

Антон, я теж не впевнен що ми на щось здатні через аморфність сукупних політичних поглядів.
Мої погляди (що стосуються цієї групи):
1 патріотизм (щось типу "Україна понад усе"),
2 націоналізм (у мене власне російський, але вважаю що українців (як і інших національностей) повинен теж вести у політиці дійсний націоналізм (а не нацизм, расизм та інше, що деякі зараз маскують під націоналізм),
3 ліберальний фашизм.

По третьому пункту трохи розкрию тему, бо так я називаю власне свої погляди. Населення країни розділено на дві групи людей: Громадян та підданих. Щоб стати Громадянином, треба:
1 власне бажання (заява установленого зразку),
2 тестування на загальну ерудицію, знання мови, культури, історії країни,
3 ДОБРОВІЛЬНА служба у збройних силах (або альтернативна).

Щодо тестування - для народжених в Україні дійсне тестування при випуску з школи. Не треба результат на "золото" - людина повинна орієнтуватись у загальних культурних, мовних, історичних, географічних та ін. питаннях, щоб освідомлювати варіанти вибору політичних керівників країни через їх програми. Іноземці, що вважають за потрібне в'їхати у межі України зобов'язані пройти процедуру отримання Громадянства. Підданство можливо лише для народжених на території України.
Які з цього (імхо) плюси -
- на політику майже не впливатимуть ані "москалі" країни, ані "хохли", тобто - обмежені інтелектуально особи.
- зникне необхідність робити популістські передвиборчі програми, а тим більше - потім ще їх виконувати, руйнуючі країну.
- армія буде невелика, але складена із осіб, котрі добре освідомлюють - де й для чого вони знаходяться.
- виникне проблема гидкої "торгівли голосами", що сьогодні вважається трохи не нормою. Бо людина, що віддала країні за право голосу декілька років свого життя, не продасть голос а ні за 50, а ні за 100, а ні за 1000 грн, бо вона то вже зрозуміє що її збиток у такому разі буде у рази більше (навіть не торкаючись морального).
- міграція не загрожуватиме підвищенням міжнаціонального напруження, як іноді зараз буває.
- у країнах, з котрих є тенденція мігрувати, підніметься престиж освіти, і через це відповідно - рівень життя, тобто - зменьшиться потреба міграції...
#74Вольдемар Леон
сегодня в 10:50

Виборча система: вибори проходять рейтингово, постійно.
Кожна людина має право здійсніти свій вибір, скажімо, у свій день народження, кратний чотирьом (у 20, 24 28... років). Кожен день будуть проголошуватись результати цього дня та виправлені сукупні результати.
Переваги:
- не буде складатись ситуація подібна останнього періоду Ющенко - при владі Президент, котрого підтримує незначна кількість народу.
- у влади, що має запас голосів є відповідно резерв на здійснення "непопулярних мір" з часом на доведення їх конче необхідності.
- зникне ситуація, коли керівники, отримавши мандат, згадують про виборців (Громадян) лише у період наступних передвиборчіх перегонів.

Уточнення
- за місця у Верховну Раду змагаються як особи так і партії. Якщо, наприклад, сьогодні у Юлі є популярність, то їй непотрібно робити штучний БЮТ - вона може отримувати голоси власне на себе, а потім, згідно із заздалегідь опублікованими списками вводити у Раду своїх однодумців.
- зміна Президента (депутата, мера, та ін) проводиться через певний термін (скажімо - через місяць після того, як він втратив рейтингове лідерство. У разі, якщо на протязі місяця він знов посів за лідера - зміна не проводиться).
#75Вольдемар Леон
сегодня в 11:14

Карна система - на сьогодні виховує "воров в законе". І так буде далі.
Її треба зробити власне виправною системою. Спроба "повісити" на державу функцію виховання злочинців - маячня. Кожна людина вільна апріорі, і лише справа злочинця - його виховання. На допомогу йому можуть статись религійні та громадські організації.
Держава повинна у діях стосовно злочинів
- визначити постраждалих,
- визначити винних у злочині,
- виправити (наскільки можливо) наслідки злочину.
Таким чином бачу судовий процес складеним саме з трьох частин.

Виправлення проводиться наступним чином:
- визначаються матеріальні (та моральні) втрати внаслідок злочину "ВТ".
- потерпілому видається п'ятикратна компенсація від ВТ.
- держава автоматично вважається також постраждалою і повинна отримати також п'ятикратну компенсацію.
- Засуджений потрапляє у т.з. "карну" систему, де фірми, що мають ліцензію (можливо - тільки державні, але не факт), пропонують йому роботу. Проводиться аукціон. Із заробленого вираховуються витрати на харчі, житло та охорону. В залежності від важкості злочину подібні структури можуть бути на 100% закриті, або із символічною охороною (типу "хімії").
Якщо людина відказується відробити свій "гріх" - вона сідає на хліб та воду (це не знущання - вона сама обирає своє майбутнє) до зміни свого вибору або до смерті. При цьому вартість його утримання в цей час (житло, охорона, їжа) додаються до суми, що вона повинна відробити.
В залежності від злочину певні суми людина може виплатити (при можливості) із власних збережень, або отримати допомогу від сторонніх осіб/організацій).

Що може дати подібна система? - якщо, скажімо, сьогодні Ви впіймали злочинця, котрий краде картоплю з городу (ну, приблизно, на 100 грн вкрав), то він отримує дринком по горбу (до чого він вже звик) що він сприймає як кару за те, що попався. При звернені у судову систему - Ви одразу отримуєте 500 грн (картопля+нерви), держава теж (на роботу судової системи), а злочинець буде певний час розмислювати - чи варто так "заробляти"?

Ще варіант - якщо у Вас вкрадено автівку, і злочинець затриман, але автівки не знайдено (чи сховав, чи продав), то він (злочинець) йде на зону, потім "відкідається" та користується Вашими ж грошима. При цьому у Вас машини не з'явилось. Тобто - сьогоденна система натякає на єдиний вихід - суд Лінча, при котрому Ви будете у збитках, але й злочинця покарано.....
#76Вольдемар Леон
сегодня в 11:38

Взагалі треба змінювати всю систему, не тільки сфери, що я розкрив вище. Але - я не юрист, і дійсно треба створювати групи юридично освічених людей, щоб разом знаходити "баги", та заздалегідь їх виправляти, бо держава - не комп'ютерна іграшка, будь-який "баг" - це долі людей.Редактировать
Удалить
Это спам..
#77Вольдемар Леон
сегодня в 14:14

Звертаюсь до людей нацистських поглядів:

Ви бачите проблему у тому, що країна заповнюється особами іншого від корінного етносу світогляду, культури та ін. Але я вже писав - навіть якщо в Україні залишиться лише укранський етнос, і "москалі" не переведуться, і хабарників та подібних падлюк залишиться достатньо: належність до етносу не робить людину автоматично порядною. Окрім того - ви намагаєтесь відсторонити від держави масу порядних і освічених людей, котрі здатні разом з українцями збудувати дійсно незалежну та заможну державу із вільними та фінансово забезпеченими Громадянами. Якщо вас ще не дуже заклинило на ксенофобії - почитайте будь-ласка мої три попередні пости.
ЗІ: пишу вам як етнічний росіянин, котрий не уявляє собі життя без НЕЗАЛЕЖНОЇ ТА ЗАМОЖНОЇ України.
Слава Україні!
Героям слава!Редактировать
Удалить
Это спам..
#78Антон Smeii Войцеховский
сегодня в 21:40

Вольдемар Леон, дякую за ваші ідеї. Але в мене є кілька питань:
Мені здається, що деякі аспекти "ліберального фашизму" можливо, були б актуальними, але все ж з перспективою на майбутнє - цілком можливо, що такі пункти як обмеження у правах осіб інших національностей, а також обмеження щодо права вибору змусять такі авторитетні організації як ООН ввести санкції для України. Не думаю, що міжнародна спільнота підтримуватиме нас у таких починаннях.

Щодо права вибору, то можливо потрібно ввести, наприклад таке обмеження: право голосувати мають особи, які отримали повну загальну середню освіту. А для того щоб не проводити такі тести, як ви зазначали перед цим - то просто підтримувати гідний розвиток культурного життя суспільства. Нехай голосуватимуть майже всі, алеж якщо їхня думка об'єктивна та прозора - то чому б і ні?)Редактировать
Удалить
Это спам..
#79Сергей LFLserg Остапчук
сегодня в 21:54

як я вже казав - з першою частиною я згодний, але хочу зауважити що тест пройдений при випуску зі школи зовсім не означає те що людина знає за кого голосує - тим паче через багато років, складність в наростанні сили новою можливо прогресивною політичною силою за такої системи голосувань - повільніший злет - але також довго може іти й занепад. - це щодо системи виборів. Щодо судової системи - цілком згоден, хіба що зауважу про як на мене необхідність смертної кари (як же по вашому можна ще компенсувати смерть)
Так як з форумом проблеми, то запрошую всіх до обговорення у групі. Я туди скопіюю всі важливі повідомлення.Редактировать
Удалить..
#80Сергей LFLserg Остапчук
сегодня в 21:56

п.с. антоне - в тому то й річ - розвиток суспільства. воно тяжітиме до виконання тестових умов - як наслідок розвиватиметься - тим паче що умови не будуть складними - а лише на адекватність по суті)

0

2

"такі пункти як обмеження у правах осіб інших національностей" - цей варіант існує в Естонії та Латвії... Я кажу, що людина БУДЬ-ЯКОЇ національності не має а ні переваги, а ні притиснута через національність. Всі рівні перед законом. Сама процедура надає перевагу українцям, але (!) - лише у разі їх справжньої патріотичності. Бо інакше вони не підуть на витрати часу (армія) та подібне...
Проводити чи не проводити насильницьку середню/вищу освіту? Я ліберал, хоча й фашист. Вам ніколи не приходило таке, що надання виборчих прав, тобто громадянсьтво - непосильницька ноша для багатьох мешканців країни... Тому вони й віддають голоси туди, звідкіль сильніш тиснуть... Давайте будемо вільними серед вільних! Хоче людина стати Громадянином - хай здає тести, йде у Збройні Сили (або цивільна альтернатива) й потім свідомо обирає майбутнє країни... Ну а якщо не хоче? - Тож хай собі вирощує хліб, будує автівки, чи займається іншими корисними справами, а після роботи купує пиво та йде на футбол чи у двір - забивати доміно, чи на рибалку... Й голова у неї не буде напружуватись у такій непотрібній справі як відповідальність за політичний вибір...

0

3

Але навіщо тоді тяжка ноша як така кількість "тупих" баранів? Серед цієї маси може бути й вельми серйозна загроза правопорядку.
Насправді, можна було б провести анкетування - щось на кшталт "Чи хочете ви мати право голосу на виборах?" - якщо громадянин дає згоду - значить він зобов'язується з'явитися на виборчій дільниці й проголосувати - в іншому випадку - штраф (як це роблять багато країн)
Якщо ж громадянин відмовляється - то відповідно ніякої відповідальності не несе, але й не має права голосу

0

4

Виховна робота освіти буде направлена на те, щоб взагалі "баранів" було небагато. Але сьогодні по факту - баранів багато, й вони зводять голоса справжних Громадян на нуль.
Загрози правопорядку не буде, бо сама система отримання Громадянства фільтрує патріотично налаштованих. Ті, хто за власним бажанням залишаться за межами політично активного прошарку суспільства зроблять такий вибір власне тому, що їм незрозуміла якась відповідальність за межами, максимум, своєї родини.
Ну, скажімо так - якщо людина не піде за Громадянські права у Збройні Сили, бо не розуміє - навіщо витрачати силу та ризикувати життям - яку загрозу вона несе суспільству? У разі поганого виховання - лише кримінальну.

Щодо "Якщо ж громадянин відмовляється" - наведу приклад:
сидять у серйозному ресторані люди, п'ють, їдять, все чемно.
Якщо з помийки привести бомжів і спитати - "А чи відмовляєтесь Ви заходити у цей ресторан? Бо ми розраховуємо на вашу відповідальність й знімаємо варту біля дверей. Вони звісно скажуть - "так, так!", але - уявіть собі - що буде через пару тижнів у цьому ресторані? Особливо якщо ціни такі ж самі як і за кутом у гидкому кабаку?

ЗІ:
Трохи цинічно, але приблизно так - халява ніколи не оцінюється. Якщо за товар не заплачено - його не сприймають за досягнення.

0

5

на мою думку загроза правопорядку не збільшиться) тим паче в більшості шкіл зараз майже не вчаться) але якщо у Громадянина буде більше переваг - це стане стимулом до навчання. Але цей стимул може зявитись не одразу - тому вступ до Громадян на мою думку має бути в будь-якому віці. (але вже наприклад за якусь додаткову платню, хоча можна і без неї) Хоча все ж батьки хотітимуть для дитини кращого - то в школу відведуть 100%))

І ЩЕ РАЗ НАГАДУЮ - НАША МЕТА СИНТЕЗУВАТИ ВСЕ НАПИСАНЕ ВИЩЕ! або ж згодитись з моїм варіантом, але він все одно вимагає доповнень)

Отредактировано LFLserg (2010-08-19 23:59:59)

0

6

Так, по цій програмі Громадянство можна отримати у будь-якому віці. Сам сенс у тому, що людина може побажати (й отримати) Громадянство лише тоді, коли вона підійметься до ДЕРЖАВНОГО бачення.

0

7

повертаючись до виборчого питання, пропоную повністю заборонити агітацію. Тобто, брифінг учасників виборів на держ. телебаченні, де кожен кандидат висвітлює свою програму,  невеличка дискусія і все. Адже сьогодні все вирішують гроші: маєш гроші на агітації і безкоштовні газетки - вибори твої.

0

8

Кандидат в Президенти проходить тест з: укр.мови, історії України та, можливо, економіки.
Президента обирають Громадяни на строк 8 років з можливістю переобрання на другий термін. Зарплата Президента - середня (по країні).
Перший дорадчий орган склад. з Громадян, що обираються з кожного регіону (в кожному регіоні проходять тести з можливістю вибору: право+укр.мова, політологія+укр.мова, економіка+укр.мова).
Громадяни - люди, що проживають на території України, мають укр.громадянство, пройшли тест з української мови, історії України то правознавства (після змін до Конституції); служили в армії (виняток - стан здоров"я).

0

9

"поную повністю заборонити агітацію" - якщо вибори робити рейтингові - і так сенс агітації падає... Можна дивитись далі по обставинам. Нажаль - якщо заборонити повністю агітацію, вона буде йти на іншому рівні... Скажімо - заборонено агітація горілчаних виробів - почалась реклама "торгових марок": "Смірнофф", "Распутін", "Немірофф"... Розумієте?

"Кандидат в Президенти проходить тест з: укр.мови, історії України та, можливо, економіки." - якщо тест проходе лише кандідат - його можна "піднавчити". Сьогодні у нас (вибачте) - "Преззиденд-пля"... Вважаєте - було б важко підігнати його знання або фальсикувати тести? Якщо Громадянство буде по моїй схемі - саме питання вибору між такими "геніями" відпаде. Претендент на Громадянство вже проходить тести. Можливо - на посади можна їх ускладнити, але первинно УСІ ГРОМАДЯНЕ будуть володіти мовою, історією, культурой... Тобто - освічені.

0

10

Погоджуюсь з Вашими зауваженнями.

0

11

Ще чекаємо варіанти бачення майбутнього, але, нажаль, у нас замало співрозмовників...
Шановне панство - поспілкуйтесь в інеті, у реалі... Може - не тільки ми такі психі ;) ще знайдуться люди, для котрих Україна не пусте слово?

0

12

шановний Leon) як я вже й казав необхідно робити синтез) але ви як бачу надто заклопотані своєю ідеєю - і тому можливо пропустили мою мимо очей так само як і запитання до вашої) - адже не бачу ані коментарів до мене ані відповіді - запитання заключається в останніх рядках мого першого посту)
а на рахунок синтезу..
що ж нагадаю. Президент має бути в очах народу кращим, якщо на цю кандидатуру згодиться кілька людей - тоді можна дати народу право вибирати одразу, якщо ж всі члени або більшість Першого дорадчого органу -  то проводиться тест комплексний, я думаю туди можна ще й айкю включити) І з наприклад 5 лідерів відбувається вибір серед народу. Tony як раз відповідав на моє прохання у пості уточнити необхідні на його думку тести - що він і зробив.

тепер до Tony: президент в такому разі буде обиратись виходить лише або з економіста або політолога або юриста - тому як на мене ці тести мають бути обєднаними, як я і писав - вміння поєднати знання набагато краще. А от тест з укр мови думаю достатній при вступі до Громадян.

Коментуємо інші моменти)

0

13

"Президент має бути в очах народу кращим, якщо на цю кандидатуру згодиться кілька людей - тоді можна дати народу право вибирати одразу" - як це?

"А от тест з укр мови думаю достатній при вступі до Громадян." - сьогодні наших "громадян" просто "кидають", враховуючі, що вони аж ніяк не володіють хоча б базовою інформацією по географії, економиці та історії...

Я таки бачу варіант - Громадянин повинен бути освіченою людиною у широкому сенсі. Хай не на глибокому рівні, але базово знати основи державотворення, науки, мову, культуру... Інакше як особа, що добре володіє мовою, але не знає історічних мотивів заселення, скажімо, Закарпаття угорцями, може оцінювати програми партій/кандидатів, якщо такі будуть стосуватись угорського питання? Просто ще раз буде "лапша"... :(

0

14

В президенти можуть іти члени Дорадчого органу, якщо їх мало наприклад до 5 - тест можна не проводити (а це можливо адже самопожертва президента значніша за самопожертву членів дорадчого органу), для більшої кількості - тест - і люди вибирають) або ж - хай їх рейтинг серед Громадян вирішує)

Ти все знову не так зрозумів. Я мав на увазі, що тест кандидатів в президенти не має вміщувати тест з української мови, адже достатньо такого при вступі їх до Громадян))
А Громадянин має бути всебічно розвинений - і т.д. як ти і казав))

0

15

Останній абзац зрозумів.

Щодо кандидатур - вважаю що у Президенти (Гетьмани) може піти будь-який Громадянин, що збере певну кількість підписів.
Після цього його прізвище вноситься у рейтингове голосування, котре йде щоденно. Вибори проходять при участі усіх Громадян, але постійно, і потрохи...
Скажімо - у моєму місті мешкає близько 36 000 осіб, що сьогодні мають право голосу... Якщо б вони були усі Громадяне згідно того як я пишу - у середньому це близько 9 000 у рік, тобто - близько 20-30 на день. Існуватиме маленька дільниця на район/місто, і все. Напрікінці кожного дня усі результати по країні зводяться до столиці. Результат по цьому дню вкладається до сукупного результату останніх чотирьох років, при цьому результат на цей день чотириричної давнини відкидається...

Якщо зробити таку систему - зменьшується ймовірність потрапляння на посади та у Ради авантюристів, бо тільки довготермінові програми здатні зацікавити виборців...
Я не знаю просто які ще пропозиції я у тебе не побачив... Якщо окремого тестування на вищі посади - згоден, але не треба на них  занадто спиратись, бо при потребі подібна процедура може просто наскрізь сфальсифікована... Скажімо - ти, як гідний кандидат для певної кількості Громадян, просто не пройдеш тестування... Влаштувати це технічно не дуже важко... Краще - періодично онлайнові теле- інет- дебати опонентів або конференції з пресою при можливості "вільного мікрофону" для Громадян... Там насправді намалюється інтелектуальне обличчя кожного...

0

16

Вільний мікрофон та все інше - це зрозуміло буде хорошим кроком але знову щодо рейтиногової системи - може ти не дочитав) Якщо рейтинг набирається повільно - то добре якщо там буде явне домінування) а якщо ні? якщо кілька близьких рейтингів? до того ж оскільки повільний злет - то повільне і падіння - значит "погана" людина буде також затримуватись у влади. До того ж дуже сильно впливають результати "минулого", що можуть не відповідати дійсності - тому що треба в даний момент. Це дуже суперечлива система тому повністю погодитись з нею не можу... До тогож фальсифікація можлива в будь якому разі.

В моєму варіанті - не буде сенсу в фальсифікації - адже перебувати при владі має бути абсолютно невигідно - причина - необхідність відмови наприклад від життєвих, благ, розваг, на вільне життя - мало часу і мала зарплатня, без недоторканості і т.п. + Суд над представником влади по закінченні його роботи. - особливо, що стосується президента, оскільки він в кінці кінців вирішує все. Доречі вже він може давати оцінку роботі уряду, судячи його - хоча за наявності відкритих засідань - це можуть зробити і Громадяни.

0

17

Моя пропозиція, не лізти в верховну раду, а орієнтуватися на розвитку  українського націоналізму!

0

18

Рейтинг набирається повільно та також знижується повільно... Якщо претендент 01.01. набрав 50%+1 голос і до 01.02 нічого не змінилось - він заміщає попередника... Навіть, якщо всі 100% голосів за цей місяць йшли виключно йому - перевага залишиться на рівні 1,64 %. Це означає, що у нього запас довіри на той самий місяць, якщо він почне робити навіть найнепопулярніші дії... А щодо ""погана" людина буде також затримуватись у влади" - якщо Президент обиратиметься на, скажімо, 8 років. Сьогодні, 20.08.10 ми його обрали... І це означає, що він "затримується" до 20.08.18... І (дивлячісь на попередню практику) - його вкрай важко буде зняти. До того ж - якщо навіть це й вийде - подібна процедура недовіри буде означати значну політичну кризу, мінімум - декілька місяців економічного ступору через протистояння. У моєму ж варіанті - влада зміниться динамічно, не очікуючі 5, 7 або 8 років.
Щодо кількості кандидатів: можна буде зробити одноступінну систему, при котрій кандидат, що отримує просту більшість від голосів, стає Президентом (Мером і т.д.)...
Можна також розглянути двоступінну систему.
Скажімо так:
У першій ступені претенденти:
Іванько 35 %
Петренко 27 %
Сидоренко 15 %
...

Тоді друга ступінь дає вибір:
Іванько та Петренко.

При зміні лідерів першого етапу змінюється один з двох кандидатів другого етапу, причому набір голосів він починає з 0 %. Якщо його програма насправді популярна - він має можливість посісти на Президентське крісло набагато раніш ніж 8 років.

"...необхідність відмови наприклад від життєвих, благ..." - хочеш два приклади осіб, котрі не мали життєвих благ, але натворили у власній країні багато злого?
- Ленін і Сталін.

Окрім "гаманцевого" інтересу ще є суб`єки із чисто честолюбською хворобою... Як від них захиститись? Як не дивись - посадова особа має можливість заробляти... Треба просто зробити таку систему, щоб хвору на це людину швидше звідти викидати...

ЗІ: не вважаю що моя думка - єдина правда. Я можу помилятись, як і будь-хто із нас...

0

19

Мені абсолютно не сподобалася ідея про те що можна платити "штрафи" за злочини, як я зрозумів зі слів, цитую "В залежності від злочину" то заплативши гроші від вбивства так просто не відкараскаєшся, та проте є одна проблема, якщо наприклад якийсь синок міліонера, на бентлі попав в аварію з простим громадянином, обоє водії вижили та проте правила порушив водій бентлі, і другий водій получив травми середньої тяжкості, як я зрозумів цей синок платить відшкодування і його не садять, це мені не подобається, правильно було б без залежності від злочину стягувати з порушника відшкодовування, за фізичні та духовні втрати, страждання, але всеодно притягати злочинця до позбавлення волі згідно з конституцією, (яку також можна буде розробляти, або вдосконалювати надалі) що стосується довічного увязнення то дострокове звільнення мінімум через 20 років, психічно - хворих(маньяків, і тому подібне) не стосується, брати на облік звільнених.

P. S. Думка не закінчина, прошу вдосконалювати.
       Прошу вибачення якщо комусь не сподобався вислів цитую " простим громадянином ".

Отредактировано Volf480242 (2010-08-20 23:04:42)

0

20

Leon:

Щодо рейтингової системи - то все ж проблема "застарілості" даних повністю не вирішена, а також динамічна зміна - це коливання векторів політики, крім того за місяць людина не встигне зробити багато. і все ж злодій зі значним запасом рейтингу протримається набагато довше.
Хоча двоступінна система - це вже краще рішення.

Щодо мого варіанту
Ленін і Сталін були привілейованою верствою))) Так що не треба казати що їм чогось бракувало)  - жили набагато краще за інших.
Нагадаю, що так як влада є абсолютно невигідною, то  проблема гаманця буде вирішена - як це реалізувати - це треба обговорити - хоча вільної преси думаю досить - вони завжди пронюхають найменший промах) можна ввести і міри контролю)
Але головне - суд після закінчення правління - з одного боку невпевнені у своїй силі особистості - навіть честолюбці не ризикнуть - з іншої якщо вже при правлінні президент захоче жити нормальним життям - то він може піти добровільно, або ж коли побачить що не справиться, тоді якраз автоматично місце посідає наступний в ретингу кандидат. Те ж саме при голосуванні громадян проти нинішнього президента (але малоймовірно що буде такий що сам не зрозуміє що треба скаладати повноваження.)

Volf - я вважаю що на смерть - відповідь має бути смертна кара. З вами згодний - гроші для багатіїв не проблема - тому вони мають ще заплатити за своє утримання у вязниці - бідніші -  будуть працювати щоб оплатити компенсацію і себе утримати - щоб не виділяти гроші на вязниці - значні кошти йдуть щоб бандюків утримувати.

0

21

Повністю слушна думка, а на рахунок вязниць та утримання злочинців то верстви людей які не можуть, або навіть примусово не оплачують свого утримання, повинні працювати в вязницях, вже зараз таке практикується в Україні, та замало, потрібно чимось займати людей в вязницях щоб вони не мали часу скоювати заколоти та вбивати один одного за гратами, а за професійною роботою, не за виготовленням щіток для взуття, люди можуть і себе в вязниці утримувати, і збирати гроші, або пересилати рідним, це досить гарний варіант.

Отредактировано Volf480242 (2010-08-20 23:54:19)

0

22

саме це я і мав на увазі) треба намагатись максимально реалізувати можливості увязненого)

0

23

Можливо я додам на стіну інформацію про свою ідею.

0

24

Я пропоную створити стислу копію програми яка тут виложена, обсяг її має поміститись на одній стороні листка А4, цей текст можна буде пропагувати в інтернеті, або за допомогою оголошень. Людей які відкликнуться на оголошення потрібно буде вербувати через підставний аккаунт в контакті, надалі запрошувати до групи Українська Армія, і продовжувати процедуру на відсіяних.
   Вербувати потрібно буде через підставний аккаунт в контакті, заходити в інтернет тільки з інтернеткафе, там само створити цей аккаунт. Так нас тяжко буде вислідити.
Це клопітка робота, і швидко її зробити не можна, ну і плоди цієї роботи можуть прийти пізно, та все одно коментуйте.........

0

25

Пропоную розкинути обговорення по гілках:
Унітарна чи Федеративна?
Гілки влади,
Карна система,
Виборча система,
система Громадянства,
Збройні сили,
Економіка, податки,
Землельні відносини,
Зовнишня політика,
...

А результат із цих тем, якщо обговорення закінчено та все зведено до єдиного варіанту - закидувати на гілку "Програма"...

0

26

ця гілка потребує обговорень, тому просуваю їїї вище. відповідайте туут або в спеціалізованих гілках.

0


Вы здесь » Список » Новый форум » Першоваріант програми + останні пости з контакту - обговорюємо